OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, träsnitt, akvarell på rispapper, Japan.

350052. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, träsnitt, akvarell på rispapper, Japan.

Rullmålningens längd ca 270 cm.

Bruksslitage och fuktskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage och fuktskador.

Antal besök: 719