SPEGEL med förgylld ram, senbarock omkring 1730.

350047. SPEGEL med förgylld ram, senbarock omkring 1730.

Spegel från senbarocken med originalglas
Proveniens: gammal svensk samling
Höjd 59 cm
Bredd 32 cm.

Renoverad och kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 59 cm
Bredd 32 cm.

Renoverad och kompletterad.

Antal besök: 624