Stadsauktion Sundsvall
Belysning & Lampor
Ljusstakar
LJUSSTAKE,katt i järn, möjligtvis, Gunnar Ander, Ystad metall. 1900-talets mitt.
350046. LJUSSTAKE,katt i järn, möjligtvis, Gunnar Ander, Ystad metall. 1900-talets mitt.
Längd 39, höjd 43,5 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 39, höjd 43,5 cm.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
1 582