OLLE LINDGREN. Hunden, olja på duk, signerad.

350013. OLLE LINDGREN. Hunden, olja på duk, signerad.

21,5 x 20,5 cm.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

21,5 x 20,5 cm.

Mindre slitage.

Antal besök: 2 239