FRACKUR, Mido, 14K guld, 1930-tal.

350008. FRACKUR, Mido, 14K guld, 1930-tal.

Diameter 48 mm. Vikt 71 gram.

Fungerande. Mindre buckla, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 48 mm. Vikt 71 gram.

Antal besök: 928