LARS JONSSON (F. 1952).

LARS JONSSON (F. 1952).
3499925. LARS JONSSON (F. 1952).

'Vintermorgon - Magpies'
signerad och numrerad 145/360, litografi
60 x 43 cm

Proveniens: Wildlife Art Gallery, 97 High Street, Lavenham, Suffolk CO10 9PZ.

Redo att hänga.

Tema

Paintings Sold on Behalf of The Hillside Animal Sanctuary

Gör en kostnadsfri värdering!

'Vintermorgon - Magpies'
60 x 43 cm

Redo att hänga.

Tema

Antal besök: 771