ALFRED HEDLUND. MOTIV FRÅN ROM MED PONS MULVIUS.

3499826. ALFRED HEDLUND. MOTIV FRÅN ROM MED PONS MULVIUS.

Signerad och daterad "ROMA MAJ 1921", olja på duk, uppklistrad på pannå, 32X47 cm.

Hörn med färgbortfall, ram med skador.

Alfred Hedlund (1884–1930)

Gör en kostnadsfri värdering!

Alfred Hedlund (1884–1930)

Antal besök: 233