BOKHYLLESYSTEM, "Cresco", Finn Juhl, France & Son, Danmark.

349981. BOKHYLLESYSTEM, "Cresco", Finn Juhl, France & Son, Danmark.

Teak.

Bruksslitage, repor, skrivdel med mindre skador på faner på sidan. Syns ej när den är monterad i bokhyllan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Teak.

Antal besök: 3 289