HYLLSYSTEM, 50 delar, Lundqvist, 1900-talets andra hälft.

349971. HYLLSYSTEM, 50 delar, Lundqvist, 1900-talets andra hälft.

Hyllsystem i vitgrå färg. Medföljer, nycklar till skåp, hyllplansfästningar
Delar:
8 gavlar höjd 210
15 hyllplan bredd 75
15 hyllplan bredd 100
3 dörrpar, total bredd per dörrpar 75 cm
3 dörrpar, total bredd per dörrpar 100 cm
3 toppskivor bredd 75 cm
3 toppskivor bredd 100 cm.

Bruksslitage, smuts, mindre färgbortfall. Ej genomgångna i sin helhet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Delar:
8 gavlar höjd 210
15 hyllplan bredd 75
15 hyllplan bredd 100
3 toppskivor bredd 75 cm
3 toppskivor bredd 100 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 959