FAT, porslin Kina.

FAT, porslin Kina.
34996. FAT, porslin Kina.

Underglasyr blått, 32 x 24 cm.

Slitage, mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!
34996. FAT, porslin Kina.

Slitage, mindre nagg.

Antal besök: 615