KAFFESERVIS, nysilver, Art Deco, WMF, Württembergische Metallwarenfabrik, Tyskland, 1930-tal.

349938. KAFFESERVIS, nysilver, Art Deco, WMF, Württembergische Metallwarenfabrik, Tyskland, 1930-tal.

Trähandtag. Höjd 10-20 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Trähandtag. Höjd 10-20 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 274