LEIDA RIVES. Olja på duk.

LEIDA RIVES. Olja på duk.
349901. LEIDA RIVES. Olja på duk.

Sandstod. Signerad. 101x51 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 295