TRÄDGÅRDSSTOLAR, 2 st, 1950/60-tal.

349891. TRÄDGÅRDSSTOLAR, 2 st, 1950/60-tal.

Rotting och bambu. Benställlning av svartlackerad metall.

Slitage, fläckar på dynor, smuts, några knappar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 872