OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Religöst motiv, olja på duk, osignerad, 1700-tal.

349869. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Religöst motiv, olja på duk, osignerad, 1700-tal.

80 x 60 cm.

Dubblerad samt renoverad, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

80 x 60 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 689