HÄNGE MED KEDJA SAMT 2 ÖRHÄNGEN, 18 K guld.

349851. HÄNGE MED KEDJA SAMT 2 ÖRHÄNGEN, 18 K guld.

Vikt ca 7 g.

Bruksslitage, hänget och kedjan ej stämplade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt ca 7 g.

Antal besök: 633