CHAMPAGNEKYLARE, tenn, märkt Garanterat Svenskt Tenn, H 8.

349844. CHAMPAGNEKYLARE, tenn, märkt Garanterat Svenskt Tenn, H 8.

Höjd 17,5 cm
Diameter 21,5 cm.

Bruksslitage
Buckla i botten
Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 17,5 cm
Diameter 21,5 cm.

Bruksslitage
Buckla i botten
Repor.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 4 115