UGNSFORM, flintgods, "Petri", Rörstrand, 1950/60-tal.

3498074. UGNSFORM, flintgods, "Petri", Rörstrand, 1950/60-tal.

37 x 21 cm.

Bruksslitage.

Tema

Formstads Retro

Gör en kostnadsfri värdering!

37 x 21 cm.

Bruksslitage.

Tema

Formstads Retro

Antal besök: 397