BOKHYLLA, teak, 1950/60-tal.

BOKHYLLA, teak, 1950/60-tal.
349789. BOKHYLLA, teak, 1950/60-tal.

Utdragbar skrivskiva. Längd 115 bredd 42 höjd 160 cm.

Slitage, repor, fläckar, fanérskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 7 879