ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, barnmodell, 1900-tal.

3497861. ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, barnmodell, 1900-tal.

Sitthöjd ca. 22 cm.

Bruksslitage. Torkad stoppning i rygg och armländar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd ca. 22 cm.

Antal besök: 238