TELEFONBORD/SÄNGBORD, teak, 1960-tal.

3497352. TELEFONBORD/SÄNGBORD, teak, 1960-tal.

50 x 38 cm.
Höjd 59 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 38 cm.
Höjd 59 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 414