MATBORD, 3 iläggskivor i mörkbetsat trä.

3497063. MATBORD, 3 iläggskivor i mörkbetsat trä.

Underredet: Bredd: ca 79 cm. Längd: ca 90 cm. Höjd: 76 ca cm.
Iläggsskivor: 2 st, 45x90 cm. 1 st: 109x89 cm.

Bruksslitage. Några repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Några repor.

Antal besök: 588