WERNER GILLES. Akvarell.

WERNER GILLES. Akvarell.
3496930. WERNER GILLES. Akvarell.

Abstrakt komposition. Signerad och daterad -59
18,5x23 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

18,5x23 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 446