GOLVLAMPA, metall, 3 böjbara ljuspunkter, 1950-tal.

349641. GOLVLAMPA, metall, 3 böjbara ljuspunkter, 1950-tal.

Höjd 153, 161 och 166 cm till skärm.

Bruksslitage
Elen ej genomgången
Skärmarna något buckliga
Foten med lätt färgsläpp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage
Elen ej genomgången
Skärmarna något buckliga
Foten med lätt färgsläpp.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 156