349623. BESTICKSERVIS, 27 delar, "Rosenholm", Guldsmedaktiebolaget. Vikt 1138 (knivblad i stål inkluderat) g.
6 gafflar, längd 18 cm
6 knivar, längd 20 cm
6 skedar, längd 18 cm
6 teskedar, längd 12 cm
2 knivar, längd 20 cm
1 sked, längd 15 cm.
Bruksslitage, fåtal repor.