PALLAR, trä och rotting, Kina, 1900-tal.

349618. PALLAR, trä och rotting, Kina, 1900-tal.

Höjd 37 cm
Längd 41 cm
Bredd 31 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 37 cm
Längd 41 cm
Bredd 31 cm.

Lätt bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 661