LJUSKRONA, med glasskål, empirestil, 1900-tal.

349615. LJUSKRONA, med glasskål, empirestil, 1900-tal.

För 4 st ljus. Längd ca 50 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 778