CYKEL, Kroons, Vansbro, troligen 28", 1900-tal.

349610. CYKEL, Kroons, Vansbro, troligen 28", 1900-tal.

Med fungerande lås på bakhjulet, nyckel finns. Utrustad med lampa.

Bruksslitage, fläckar, skydd till kedja med bucklor, slitna däck, smärre rost, senare sadel med skador, lampa ej funktionstestad.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 293