OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Lekande flickor, olja på pannå, otydligt signerad -76.

349581. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Lekande flickor, olja på pannå, otydligt signerad -76.

35 x 50 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

35 x 50 cm.

Antal besök: 681