CHIFFONIER, nyrokoko, 1800/1900-tal.

34957. CHIFFONIER, nyrokoko, 1800/1900-tal.

Valnöt. Tre lådor samt nedfällbar skiva med bakomliggande inredning. Längd 98, bredd 44, höjd 110 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 1 163