CARSTEN NASH. komposition med figurer, färglitografi, signerad 1977.

349573. CARSTEN NASH. komposition med figurer, färglitografi, signerad 1977.

E.A., bildstorlek 42 x 30 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

E.A., bildstorlek 42 x 30 cm.

Antal besök: 1 151