BUTIKSSKYLTAR, 2 stycken, Lego, plast.

3495269. BUTIKSSKYLTAR, 2 stycken, Lego, plast.

Ca 80 x 31 cm.

Bruksskick, ytslitage, 5 stycken ej fabrikstillverkade hål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 80 x 31 cm.

Antal besök: 262