SATSBORD, 2 st, Nordiska Kompaniet, 1900-tal.

349501. SATSBORD, 2 st, Nordiska Kompaniet, 1900-tal.

Betsade. Längd 40, bredd 29, höjd 50 resp längd 53, bredd 35, höjd 55.

Fläckar samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fläckar samt bruksslitage.

Antal besök: 653