NATTDUKSBORD med stenskiva, 1900-tal.

349483. NATTDUKSBORD med stenskiva, 1900-tal.

Med låda. Längd 40 bredd 40 höjd 59 cm.

Slitage. Slaget hyllplan. Fanerskador. Försträkningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 786