BOWIEKNIFE, Crowning 440.

BOWIEKNIFE, Crowning 440.
3494785. BOWIEKNIFE, Crowning 440.

Med slida i skinn. Längd ca 31 cm.

Ytslitage. Repor. Blad med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 601