HALSBAND samt CLIPS, 5 delar, silver, bl.a. Kalevala Koru, 1900-tal.

349450. HALSBAND samt CLIPS, 5 delar, silver, bl.a. Kalevala Koru, 1900-tal.

Clips diameter 19 mm.
4 halsband.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Clips diameter 19 mm.
4 halsband.

Bruksslitage.

Antal besök: 472