KNIV, Valor, Miami, USA.

KNIV, Valor, Miami, USA.
3494286. KNIV, Valor, Miami, USA.

Med slida samt slipsten. Längd ca 38 cm.

Ytslitage. Repor och märken. Framstår som obrukad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 345