JOHAN THUNBERG. Nakenstudie, blandteknik på papper, signerad samt daterad -79.

349411. JOHAN THUNBERG. Nakenstudie, blandteknik på papper, signerad samt daterad -79.

80 x 57 cm.
Yttermått på ram 97 x 75 cm.

Gulnad passpartout, bruksslitage.

Johan Thunberg (Född 1952)

Gör en kostnadsfri värdering!

80 x 57 cm.
Yttermått på ram 97 x 75 cm.

Johan Thunberg (Född 1952)

Antal besök: 639