Gästriklands Auktionskammare
Konst
Måleri
ALBERT KRUGER. Vinterlandskap, olja på duk, signerad.
349403. ALBERT KRUGER. Vinterlandskap, olja på duk, signerad.
47 x 57 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
47 x 57 cm.
Bruksslitage.
Gästriklands Auktionskammare
751