ALBERT KRUGER. Vinterlandskap, olja på duk, signerad.

349403. ALBERT KRUGER. Vinterlandskap, olja på duk, signerad.

47 x 57 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

47 x 57 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 891