Gästriklands Auktionskammare
Konst
Måleri
T BJÖRNSON. Blomsterstilleben, relief / blandteknik, signerad samt daterad -49.
349395. T BJÖRNSON. Blomsterstilleben, relief / blandteknik, signerad samt daterad -49.
52 x 64 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
52 x 64 cm.
Bruksslitage.
Gästriklands Auktionskammare
4 457