DRAGSPEL Guerrini.

DRAGSPEL Guerrini.
3493861. DRAGSPEL Guerrini.

Professional Master-Piece Casotto.

Bruksslitage.
Några knappar med smed skador.
Ej funktionstestat.
Väskan 28x55x60 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!
3493861. DRAGSPEL Guerrini.

Bruksslitage.
Ej funktionstestat.
Väskan 28x55x60 cm.

Antal besök: 1 499