LANCO. Barracuda, dykarur, stål, 1960-tal.

3493824. LANCO. Barracuda, dykarur, stål, 1960-tal.

Automatic. Svart urtavla med stav/sifferindex. Bezelkrans i bakelit. Datumfönster. Diameter ca 36,6 mm.

Bruksslitage. Repor. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Tema

Auctionets samlade vårkvalitetsauktion

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Antal besök: 3 034