KÖKSBÄNK/STYCKBÄNK.

KÖKSBÄNK/STYCKBÄNK.
3493785. KÖKSBÄNK/STYCKBÄNK.

Köksbänk, på hjul.
Höjd ca 86 cm.
50x60 cm.

Bruksslitage, samt repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!
3493785. KÖKSBÄNK/STYCKBÄNK.

Köksbänk, på hjul.
Höjd ca 86 cm.
50x60 cm.

Antal besök: 391