SKÅP med VITRINDEL, ek. Barockstil, 1900-tal.

349361. SKÅP med VITRINDEL, ek. Barockstil, 1900-tal.

Profilerad front med skuren dekor.
Längd 157.5. Bredd 46.5 cm. Höjd 150.5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 568