SALONSGBORD, med glasskiva, art deco, 1900-talets första hälft.

349356. SALONSGBORD, med glasskiva, art deco, 1900-talets första hälft.

Med 2 lådor i sargen. Diameter 80 höjd 61 cm.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor.

Antal besök: 789