Kalmar Auktionsverk
Keramik & Porslin
Europeiskt
JULKRUBBA, 16 delar, porslin, efter Jenny Nyström, Kalmar Länsmuseum.
349354. JULKRUBBA, 16 delar, porslin, efter Jenny Nyström, Kalmar Länsmuseum.
Stämplade i botten.
Ålderslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Stämplade i botten.
Ålderslitage.
Kalmar Auktionsverk
1 035