SPELKONSOL, Game boy Special Edition, Nintendo.

3493387. SPELKONSOL, Game boy Special Edition, Nintendo.

Spelkonsol i kartong, Model nr: CGB 001.

Bruksslitage, repor, Fungerar vid test men funktionsgaranti lämnas ej.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 387