FIOL, N. Nilsson, Malmö, nr, 1918.

3493316. FIOL, N. Nilsson, Malmö, nr, 1918.

Fiol med stråke.
Längd ca 60 cm.

Bruksslitage, samt repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fiol med stråke.
Längd ca 60 cm.

Antal besök: 842