GOLVUR, 1800-tal, Jaen Abr: Jaenson, Halltorp.

349295. GOLVUR, 1800-tal, Jaen Abr: Jaenson, Halltorp.

Ek med svärtade detaljer. Höjd 200 cm.

Ej funktionstestad. Fanérskador. Slitage. Lösa lister.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 928