SAMOVAR, koppar samt mässing, möjligen Ryssland, 18/1900-tal.

349281. SAMOVAR, koppar samt mässing, möjligen Ryssland, 18/1900-tal.

Höjd, inklusive lock, 55 cm
Bredd, inklusive hänklar, 29 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Någon buckla finnes.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd, inklusive lock, 55 cm

Ålders samt bruksslitage.
Någon buckla finnes.

Antal besök: 971