ELGITARR, Les Paul 100, Kina, Epiphone.

349258. ELGITARR, Les Paul 100, Kina, Epiphone.

Med softcase.
Serienummer SJ04041308.

Bruksslitage.
Repor förekommer mest på baksidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med softcase.
Serienummer SJ04041308.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 004